POLSKA NOC KABARETOWA 2020

Śmiech w wielkim mieście!

13 marca 2020 r. (piątek)

godz. 19:00

Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Kabaret K2, Kabaret Nowaki. Prowadzenie: Adrianna Borek i Igor Kwiatkowski.

Panie i Panowie! Przed Wami jedyne tego typu widowisko kabaretowe. Dziewiąta edycja Polskiej Nocy Kabaretowej to rozrywka, jakiej nie doświadczył jeszcze żaden człowiek! Będziecie mogli się o tym przekonać 13 marca 2020 r. w TAURON Arenie Kraków!

Po raz pierwszy w rolę prowadzących wcieli się duet rodem z Hollywood. Urok, czar, wyczucie i profesjonalizm to tylko kilka z ich licznych walorów. Kobieta o stu twarzach, milionie wcieleń i niezliczonym tłumie fanów. U jej boku mężczyzna czarujący, błyskotliwy i nieprzewidywalny. Adrianna Borek oraz Igor Kwiatkowski, bo o nich mowa, zabiorą Was w świat amerykańskich gal, największych światowych widowisk. Polska Noc Kabaretowa to kompilacja blasku Las Vegas, rozmachu Broadwayu i niezapomnianych doznań wprost z Los Angeles.

Na scenie zobaczymy również: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Kabaret K2 i Kabaret Nowaki.

Polska Noc Kabaretowa to kompilacja blasku Las Vegas, rozmachu Broadwayu i niezapomnianych doznań wprost z Los Angeles.

Warto wiedzieć

Polska Noc Kabaretowa 2020 – Śmiech w wielkim mieście! odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 13 marca 2020 r. o godz. 19:00.

Informacje o wydarzeniu i biletach są dostępne na stronach: www.polskanockabaretowa.pl, www.kabaretowebilety.pl.

Organizator: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LUX.