Adres email*:

Przepisz tekst do pola poniżej:
 

Podanie danych osobowych i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych  jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania oferty handlowej dotyczącej pakietów do Strefy VIP i Biznes TAURON Areny Kraków oraz newslettera.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Rozwoju Miasta S.A. z siedzibą w Krakowie (31-571), ul. Lema 7, KRS nr 0000146404.

Inspektor Ochrony Danych Osobowych jest dostępny pod adresem email  iodo@arm.krakow.pl

Dane są przetwarzane na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27.04.2016 r. (RODO) – art. 6 ust. 1 lit. a na podstawie zgody osoby.

Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie lub zgłoszenia żądania ich usunięcia.

Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, które można zgłosić na podany wyżej adres Administratora lub poprzez e-mail na adres: rezygnacja@tauronarenakrakow.pl

Zgodę można cofnąć w dowolnym momencie, co nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu cofnięcia zgody proszę wysłać wiadomość email na adres: rezygnacja@tauronarenakrakow.pl

Przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.